بازدید مدیرعامل خانه کتاب از دبیرخانه جایزه کتاب سال یزد

نیکنام حسینی‌پور، مدیر عامل موسسه خانه کتاب با حضور در خانه فرهنگ صدوقی  از دبیرخانه سومین دوره کتاب سال یزد بازدید کرد.

در جریان این بازدید، شهاب‌الدین وحیدی مهرجردی دبیر جایزه کتاب سال استان یزد در سخنانی گفت: تاکنون ۶۹۸ عنوان کتاب جهت شرکت در این دوره از جشنواره ثبت شده است که شاهد استقبال مخاطبان بوده‌ایم.

وی افزود: سومین دوره کتاب سال  با انتخاب یزد به عنوان پایتخت کتاب ایران همزمان شده است که این امر می‌تواند به خوبی پیشینه فرهنگی و تاریخی ایران را نیز به نمایش بگذارد.

وحیدی مهرجردی ادامه داد: سومین دوره کتاب سال با داوری آثار در تیرماه جاری برگزار می‌شود که امیدواریم به خوبی بتوانیم این عنوان و نشان را برای یزد داشته باشیم.

نیکنام حسینی‌پور، مدیر عامل موسسه خانه کتاب نیز در این بازدید گفت: یزد سابقه تاریخی و پیشینیه فرهنگی دارد که پایتخت کتاب شدن نیز متاثر از این فرهنگ و پیشینه است و باید این برند را به خوبی مورد توجه قرار داد.

وی افزود: عنوان کتاب سال به خوبی می‌تواند در زمینه ترویج کتاب و کتابخوانی گام بردارد و امیدواریم این دوره از کتاب سال شاهد کمیت و کیفیت مناسبی در این زمینه باشیم.

مدیر عامل موسسه خانه کتاب یادآور شد: کارخانه‌ها می‌توانند ظرفیت مناسبی برای استان در زمینه‌های فرهنگی باشند و اتفاقات بسیار خوبی را در استان رقم زد.

 

0
  مطالب مشابه
  • No related posts found.
سایت کتاب سال یزد یادمان شهید صدوقی